Gebze Avukat Arıyorum Sorusu

HUKUK BÜROMUZ,
KOCAELİ BAROSU'NA KAYITLI VE KOCAELİ İLİNDEDİR

Avukat arıyorum Gebze ilinde olması zorunlu mu diye sorulduğunda böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Ancak size bölgesel olarak daha yakın, kendisine güvendiğiniz bir meslektaşımızla çalışmanız daha verimli olabilir. Müvekkillerimizin il dışı davalarına da bakabilmekteyiz. Müvekkil ile avukatın anlaşması durumunda avukatın başka bir ilde dava almasının önünde bir engel bulunmamaktadır. Burada önemli olan Avukat ile müvekkil arasındaki iletişim bağının dikkate alınması gerektiğidir. Ancak yine de ulaşım, haksız rekabeti önleme vb nedenlerden dolayı yerel bölgenizdeki meslektaşlarımıza öncelik vermeniz daha uygun ve etik olacaktır. Gebze ili ilçesinde avukatlık mesleği yürütmekte olan çok sayıda meslektaşımız ve hukuk büroları bulunmaktadır. Gebze Avukatı olarak görev yapmakta olan avukatlar, Gebze barosuna bağlı olarak Gebze merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedirler.

Avukat arayışlarınız için başvurularınızı öncelikle bölgenizde sizlere daha yakın olan meslektaşlarımız ile çözümlemenizi tavsiye ederiz. Bizden hizmet almak istediğinizde, bölgenize destek verip veremediğimizi öğrenmek için lütfen telefonla bilgi alınız.

Koray Karadağ Hukuk Bürosu olarak, 10 yılı aşkın tecrübemiz ve dinamizm anlayışımız ile müvekkillerimizin Hukuki sorunlarının çözümü konusunda sizlere en iyi avukat hizmetini verebilmek için kendini yenileyerek, sürekli güncelleyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Aşağıda verdiğimiz Avukatlık hizmetlerimizin bölgeniz için geçerli olup olmadığını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Gebze Şirket Avukatı arayışlarınızda veya Gebze bölgesinde şirket kurulumu düşünüyor, şube açma, devir ve birleşmeler düşünüyorsanız, şirketlerin kuruluş ve tescillerinden, tüm hukuki süreçlerinin takibine kadar destek veriyoruz.

Gebze Miras Hukuku Avukatı arayışlarınızda, sizlere miras sözleşmelerinin düzenlenmesinden, miras sonrası uyuşmazlık süreçleri ve bunlara ilişkin davalarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gebze Veraset İlamı Alınması ve veraset intikal işlemlerinin tamamlanması gibi mirası ilgilendiren tüm konuların dava takiplerini yapmaktayız.

Gebze Aile Hukuku Avukatı aramalarınız ve Boşanma Avukatı taleplerinizde deneyim ve bilgilerimiz doğrultusunda anlaşmalı ve çekişmeli boşanma tiplerinin her ikisinde de, evliliğin sona erdirilmesi konusunda hukuki desteğimizi veriyoruz. Sizler de evliliğinizi boşanma davası ile sonlandırmak istiyorsanız, hukuki danışmanlık desteği alabilirsiniz. Lütfen bölgenizde hizmet verip veremediğimizi telefonla teyit ediniz.

Çalışanların ve işverenlerin arasında gerçekleşebilecek uzlaşmazlıkların çözümünde Gebze İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Avukatlığı arayışında, iş hukuku ve iş hukuku davalarının çözümünde edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile davaların yürütülmesinde danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Gebze İş Avukatının görevi, ihbar ve kıdem tazminatlarının hesaplanıp dava konusu edilmesi, işe iade davalarının açılması ve takip edilmesi, çalışma saatlerinin tespiti, fazla mesai ücretlerinin hesaplanması ve dava konusu edilmesi ile yıllık ücretli izinlerin kullandırılması konularında gerekli dava taleplerinizde sonuca ulaşmanız için gerekli tüm hukuki iş hukuku danışmanlığını sağlamaktır.

Ülkemizde hızlı bir yükselişte bulunan Gayrimenkul sektöründe, hukuki yapının tam anlamıyla sağlanması, karşılıklı tarafların sözleşme aşamasından teslim aşamasına kadar tüm hukuki süreçlerinin takibini gerektirmektedir. Tapu iptal, tescil davaları, kat karşılığı inşaat sözleşmesi yapma, ipotek tesis etme, ipoteklerin paraya çevrilmesi davaları, intifa hakkı davaları, Gebze kentsel dönüşüm davaları, kentsel dönüşüm hakkı davaları, müteahhitlik ve taşeronluk inşaat hizmetlerine dair sözleşmelerin tesis edilmesi ve bu sözleşmelere bağlı anlaşmazlıkların yargıya taşınması ve dava süreçlerinin takibi aşamaları, tapu şerhleri, Gebze Gayrimenkul Avukatı aramalarınızda bilgi alabilirsiniz.

Kira sözleşmelerinden, satış sözleşmesine, kredi finans faktoring sözleşmelerine, miras sözleşmelerinden evlilik mal rejimi sözleşmelerine kadar bir çok alanda sizlere olarak hizmet veriyoruz. Gebze Sözleşme Hukuku Avukatı araması yaptığınızda alanında uzman bir çok meslektaşımızı da bulabileceksiniz. Bizim Çalıştığımız Sözleşme Tipleri genel olarak, Satış Sözleşmeleri, Kira Sözleşmeleri, Kefalet Sözleşmeleri, Evlilik (Mal Rejimi) Sözleşmeleri, Miras Sözleşmeleri, Gizlilik Sözleşmeleri, Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri, Vekalet Sözleşmeleri , Hizmet Sözleşmeleri, Şirketler Arası Hukuki Sözleşmeler, Uluslararası Sözleşmeler, Şirketlerarası Borç ve Ödünç Sözleşmeleri, ile Leasing ve Faktöring sözleşmeleri olarak müvekkilerimize destek olmaya çalışmaktayız.

Müvekkillerimizin alacak takiplerinin ve tahsillerinin sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için takiplerini, Gebze İcra Avukatı arayışlarında destek vermekteyiz. Müvekkilerin icra takiplerinin hazırlanması ve takip edilmesi, haciz işlemlerinin hazırlanması ve takip edilmesi, karşılıksız çek, menfi tespitlerinin yapılması, borca ve takibe itiraz işlemlerinin yapılması ve tüm icra iflas hukuku davalarında 10 yılı aşkın tecrübemizle destek olmaktayız.

Sigorta şirketleri ile Sigortalılar arasında yaşanan anlaşmazlıkların çözümü konusunda Gebze Sigorta Hukuku Avukatı arayışındaysanız, ofisimiz sizlere sigorta teminatları, sigorta tazminat talepleri, trafik kazalarına ilişkin tazminat talebi, ölümlü, yaralanmalı trafik kazası manevi tazminat davaları, yangın dask sigorta davaları, havacılık ve denizcilik sigorta anlaşmazlıkları, malpraktis davaları ve ferdi kaza sigortalarına ilişkin davalarda yardımcı olacaktır.

Gebze Sağlık Hukuku Avukatı aramalarınızda, sağlık hukuku davaları konusunda, ilaç hukuku ve medikal faaliyet gösteren firmalar ile yaşanacak uyuşmazlıklar da dahil olmak üzere, Hastaneler ve diğer sağlık kurumlarına da özel avukat danışmanlığı sağlamaktayız. Bunun haricinde ilaç sektörünün, sağlık sektörünün, klinik medikal sektörünün, araştırma ve geliştirme aşamalarında patent, tescil işlemlerinde sözleşmelerinin hazırlanması çapında hukuki destek vermekteyiz.

Ofisimizde, gümrük mevzuatları ve yasaları konusunda da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yabancıların şirket kurması, Türkiye'de gayrimenkul satın alması, Gebze ilinde gayrimenkul satın alınması, Gebze ilindeki gayrimenkul hakkında inceleme yapılması veya vatandaşlığa geçişleri ile, çalışma izinlerinin alınması konularında da destek vermekteyiz. Tüm yerli ve yabancı müvekkillerimize, dürüst, titiz ve güncel hukuk bilgileri ışığında avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Müvekkillerimizin ve danışanların haklarının en iyi şekilde temsil edilebilmesi amacıyla kanunlar ve düzenlemeleri takip etmekte, güncel davaların takiplerini yapmakta ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Koray Karadağ Hukuk Bürosu olarak sizlere tavsiyemiz en iyi avukat arayışınızın aslında en çok güveneceğiniz avukat olduğunu bilmeniz gerektiğidir. Sorularınızı en tatmin edici cevaplayan avukatı tercih etmeniz ve her avukatın her konuda uzman olmadığını da bilmeniz gerekmektedir.

Gebze Avukatı aradığınızda, avukat seçiminizi en iyi şekilde yapabilmeniz için çalışmayı düşündüğünüz avukatların (biz de dahil) genel çalışma alanlarını ve tecrübelerini sorgulamanızı tavsiye ederiz. Bazı web sitelerinde en iyi boşanma avukatı ve uzman boşanma avukatı ifadeleri yer almaktadır. Bu konuda kimsenin Gebze en iyi avukat olma iddiası olmaması gerektiği açıktır. En iyi boşanma avukatını aramak için internette saatler geçirmektense, meslektaşlarımızın kapısını çalıp onlarla tanışıp sorular sorarak bilgi alabilirsiniz.

En üstte belirttiğimiz üzere, Gebze Avukat arayışlarınızı öncelikle yerel bölgenizde ki meslektaşlarımız ile çözümlendirmenizi tavsiye eder, akabinde bizlere danışmanızı rica ederiz.